SlideMigrate Ja tenim les nostres oficines reformades! SlideMigrate Millorar implica evolucionar Saber-ne més Generali Andorra ara és Globalrisc

Globalrisc, l’asseguradora que et segueix el ritme

Globalrisc és una asseguradora que s’adapta a les necessitats de la gent d’Andorra.

Oferim tot tipus d’assegurances per a particulars, autònoms i empreses primant la qualitat dels productes amb un servei personalitzat i proper.

Veure assegurances de particulars

Gestors que connecten amb les persones

Perquè volem cuidar-te al màxim possible, sigui quin sigui el tipus de gestió que necessites, la teva persona de contacte serà sempre la mateixa

Maite Maite Coll Gestora de Globalrisc 812000 mcoll@globalrisc.ad Carolina Carolina Serra Gestora de Globalrisc 812000 carolinaserra@globalrisc.ad Albert Albert Casas Gestor de Globalrisc 812000 acasas@globalrisc.ad Eric Flinch Eric Flinch Gestor de Globalrisc 812000 eflinch@globalrisc.ad Bruno Sagrado Bruno Sagrado Gestor de Globalrisc 812000 bsagrado@globalrisc.ad Josep Maria Blat Josep Maria Blat Gestor de Globalrisc 812000 jblat@globalrisc.ad Jordi Manzana Jordi Manzana Gestor de Globalrisc 812000 jmanzana@globalrisc.ad Jordi Vidal Jordi Vidal Gestor de Globalrisc 812000 jvidal@globalrisc.ad

Ens adaptem al teu estil de vida.

#novesassegurances

Assegurança RC professional

 
Voler més garanties per a la teva empresa

Contacta’ns en cas d’assistència, sinistre o dubtes que puguis tenir

Encara no ens segueixes a Instagram?

#joconnectoambglobalrisc

Trenquem les barreres per conectar amb tu!

Veure el nostre perfil